Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
ChynoranyHľadať
 
 

Súťaž Zlatyerb.sk

Rok 2015 - Najlepšia stránka obcí - 4. miesto

Občianske združenie eSlovensko v spolupráci s Úniou miest Slovenska a Združením informatikov samospráv Slovenska už 12 rokov vyhlasuje a organizuje Zlatý Erb, súťaž o najlepšie internetové a elektronické služby Slovenskej republiky.

súťaž o najlepšie internetové stránky - Chynorany 4. miesto

Cieľom projektu, ktorý vznikol ešte v roku 2004, je podpora informatizácie samospráv na Slovensku, a to najmä s ohľadom na zlepšenie prístupnosti služieb obcí, miest a krajov svojim obyvateľom a celkové zvyšovanie kvality pri využívaní nových informačných technológií.

súťažiaciVyhlásenie výsledkov súťaže ZlatyErb.sk 2015 sa uskutočnilo 4.11.2015 v Bratislave v hoteli Crowne Plaza, v čase od 12:50 hod. do 13:50 hod. v rámci medzinárodného kongresu ITAPA 2015. Ceny „ZlatyErb.sk“ boli udeľované v troch hlavných kategóriách: „Najlepšia stránka obcí“, „Najlepšia stránka miest a mestských častí“. Špeciálne ceny boli udelené v kategóriách: „Najlepšia elektronická služba samospráv“, „Najlepšia bezbariérová stránka samospráv“, „Najpôsobivejšia stránka samospráv“ a „Špeciálna cena pre osobnosť za dlhoročný prínos v oblasti budovania eGovernmentu v slovenských samosprávach“.

Záštitu prevzali Digitálny líder SR a predseda NR SR Peter Pellegrini, Dušan Chrenek vedúci Zastúpenia EK v SR, Ján Figeľ podpredseda NR SR, Erika Jurinová podpredsedníčka NR SR a Branislav Mamojka predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.


 
ÚvodÚvodná stránka