Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
ChynoranyHľadať
 
 

Oficiálne webové sídlo /webová stránka/ obce Chynorany.

Pečať Rozvoja obcí a miest a protokol o získaní pečate

protokol o získaní pečate

Samospráva je významnou súčasťou verejnej správy. V roku 2015 prebiehalo v spolupráci Slovenskej informačnej a marketingovej spoločnosti s Národným informačným strediskom Slovenskej republiky hodnotenie obcí a miest z pohľadu potenciálu rozvoja. Vyhodnotené boli všetky obce a mestá na Slovensku. Hodnotiaca analýza preukázala...pokračovanie článku...


 

Certifikát Dôveryhodná Firma

Certifikát Dôveryhodná Firma

Certifikát Dôveryhodná Firma je ocenenie cielené v prvom rade na pozitívnu prezentáciu spoločnosti na internete a vytváranie dobrého obrazu. Potenciálny zákazník, ktorý prvýkrát navštívi sídlo firmy získa omnoho lepšiu dôveru v spoločnosť, ktorá bola ocenená externou, nezávislou organizáciou, než spoločnosť, ktorá nemá žiadne ocenenie.


 

Knižnica Miestneho odboru Matice slovenskej v Chynoranoch

knižnica zostavená z kníh slovenských autorov

MO MS v Chynoranoch  zriadil vďaka mnohým darcom v priebehu roka 2015 vlastnú knižnicu, zostavenú z kníh slovenských autorov. Od  1.2.2016 ponúka záujemcom   čitateľom  službu zapožičiavania  týchto kníh.  Zoznam kníh je zverejnený na podstránke Matice slovenskej.


 

Odovzdávanie protipovodňových balíkov

 

 

     Vo štvrtok, dňa 29.10. 2015 sa v Prievidzi v priestoroch OR HaZZ uskutočnilo odovzdávanie protipovodňových balíkov prvej pomoci. ...pokračovanie článku a foto tu....


 

Vidiecka žena - Líderka 2015

 

        V rámci svetového Dňa vidieckych žien sa konal 14. ročník súťaže Vidiecka žena roka – Líderka 2015. Pod záštitou europoslankyne Jany Žitňanskej a župana Žilinského samosprávneho kraja Juraja Blanára v spolupráci s partnermi súťaže 15.10.2015 v Zubrohlave. Do Zubrohlavy prišli ..... viac na....


 

Poďakovanie

starostka obce Chynorany

 

Milí občania,

ďakujem všetkým, ktorí dňa 15.11.2014 prišli  k volebným urnám. Osobitne by som  rada poďakovala občanom, ktorí tým, že mi dali svoj hlas vyjadrili svoju spokojnosť s mojou prácou za uplynulé volebné obdobie a utvrdili ma v presvedčení, že cesta a cieľ, ktorý som si vytýčila sú správne.

Ako starostka obce Chynorany by som si želala, aby sa čo najviac občanov zapájalo do verejného života svojimi návrhmi,  podnetmi a aktivitami pomáhali nielen pri skrášľovaní a budovaní našej obce, ale i pri riešení problémov.

Bc. Mária Lachkovičová


 

Mimoriadne vlaky na Národnú púť do ŠaštínaVytlačiť
 

púťŽelezničná spoločnosť Slovensko, a.s. (ZSSK) organizuje dňa 15. septembra 2019 mimoriadne vlaky na Národnú púť do Šaštína, pri príležitosti Slávnosti Sedembolestnej Panny Márie. Mimoriadne vlaky sú časovo prispôsobené tak, aby prišli do Šaštína vo vhodnom čase pred začiatkom hlavnej slávnostnej pontifikálnej omše so začiatkom o 10:30 h. Rozpis v prílohe.


 
 
ÚvodÚvodná stránka