Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
ChynoranyHľadať
 
 

RC - model Chynorany

Letecko modelársky klub Chynorany

modelári Opäť začal svoju činnosť v nových priestoroch zdravotného strediska. Schádzajú sa tu nadšenci  leteckého športu – modelári, ktorí si tu pod vedením skúseného modelára  stavajú rôzne modely ako sú hádzadlá, vetrone, motorové modely, ako aj modely riadené na diaľku pomocou rádiovej techniky. Do klubu začalo chodiť desať žiakov tunajšej základnej školy a majú už postavené a zalietané jednoduché modely lietadiel.

V súčasnosti pripravujeme stavbu výkonných súťažných modelov kategórie A1, s ktorými sa zúčastnime majstrovstiev okresu, ako aj kraja. Starší modelári ktorých je šesť, sa prevažne venujú  rádiom riadeným modelom a chodia s nimi na rôzne propagačné vystúpenia, ako aj súťaže. Jeden náš modelár sa v roku 2013 zúčastnil série súťaží v rámci celého Slovenska a skončil celkovo na 6. mieste a bol vyhodnotený ako objav roka.

Pomaly prichádza jar a s ňou aj lepšie počasie, preto nás čoraz častejšie budete môcť vidieť pri lietaní na tunajšom ihrisku. modely chynoranyV spolupráci s administrátorom obce Vám pripravíme krásne panoramatické fotografie, ako aj videá Našej obce  z vtáčej perspektívy, ktoré si budete môcť prehrať v Našej sekcii. Taktiež Vám budeme prinášať aktuálne fotky a videá z Našej činnosti a súťaží modelárov.


 
pri práci

pri práci

pri práci

pri práci

pri práci

pri práci

pri práci

pri práci


 
 

 
Položky 1-4 z 12
ÚvodÚvodná stránka