Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
ChynoranyHľadať
 
 

Súťaž Zlatyerb.sk

Rok 2016 - Najlepšia stránka obcí - 5. miesto

Zlatý Erb aj do nášho regiónu

ocenené obce

V rámci programu 15. ročníka Medzinárodného kongresu ITAPA 2016, ktorý sa konal v Bratislave, vyhlásili 15. novembra  už po trinástykrát výsledky súťaže o najlepšie internetové a elektronické služby Slovenskej republiky pod názvom Zlatý Erb.

Súťaž pravidelne vyhlasuje a organizuje občianske združenie eSlovensko v spolupráci s Úniou miest Slovenska a Združením informatikov samospráv Slovenska. Jej hlavným cieľom je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie.

V kategórii Najlepšia stránka samosprávneho kraja sa Trenčiansky samosprávny kraj umiestnil s webovým sídlom www.tsk.sk na treťom mieste spomedzi zaregistrovaných všetkých osem VÚC-iek. Medzi zaregistrovanými 85 mestami a obcami Slovenska sa v súťaži ZlatýErb.sk uchádzala o ocenenie aj štvorica z okresu Partizánske – Brodzany, Klátova Nová Ves, Skačany a Chynorany. Práve tie po roku obhájili svoju pozíciu v elitnej spoločnosti ďalších obcí, ocenených v hlavnej kategórii Najlepšia stránka obcí. Vyznamenanie, ktoré putovalo do Chynorian, ako jedinej obci v kraji, prevzala na slávnostnom vyhodnotení súťaže  Zlatý Erb starostka Mária Lachkovičová (na fotografii v strede).    (bab)

súťažiaci


 
ÚvodÚvodná stránka